Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Path
ast: Camín

en: Menu
ast: Menú

en: Published
ast: Espublizáu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Publishing options
ast: Opciones d'espublización

en: Not published
ast: Ensin espublizar
