Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Path
bg: Път

en: Menu
bg: Меню

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authored on
bg: Написано на

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Comment settings
bg: Настройки на коментарите

en: Revision information
bg: Информация за редакция
