Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Comment settings
bo: དཔྱད་གཏམ་སྒྲིག་འགོད

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ
