Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Path
cs: Cesta

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Authored by
cs: Autor

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Publishing options
cs: Možnosti zveřejnění

en: Not published
cs: Skryto

en: Comment settings
cs: Nastavení komentářů

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Author name
cs: Jméno autora

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu
