Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: Published
eo: Publikigita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Publishing options
eo: Publikigaj opcioj

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Comment settings
eo: Komentaj agordoj

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj
