Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Støða

en: Submit
is: Lat inn

en: Author
is: Høvundur

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Path
is: Leið

en: Menu
is: Valmynd

en: Published
is: Útgivið

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Publishing options
is: Útgávumøguleikar

en: Not published
is: Ikki útgivið

en: Comment settings
is: Viðmerkingar

en: Revision information
is: Útgávudáta
