Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Path
he: מיקום

en: Menu
he: תפריט

en: Published
he: מפורסם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות
