Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Comment settings
hy: Մեկնաբանությունների կարգավորումներ

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:
