Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Path
is: Slóð

en: Menu
is: Valmynd

en: Published
is: Birt

en: Authored by
is: Höfundur

en: Publishing options
is: Útgáfustillingar

en: Not published
is: Ekki birt

en: Comment settings
is: Stillingar ummæla

en: Revision information
is: Upplýsingar um útgáfur
