Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Path
ka: გზა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Comment settings
ka: კომენტარის პარამეტრები
