Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Comment settings
km: ការ​កំណត់​មតិយោបល់

en: Revision information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
