Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Path
lv: Ceļš

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Published
lv: Publicēts

en: Authored by
lv: Autors

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti
