Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Path
nl: Pad

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Node title
nl: Node-titel

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Cancel button
nl: Annuleerknop

en: Comment form settings
nl: Reactieformulierinstellingen
