Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Path
nn: Sti

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Authored on
nn: Skrive

en: Publishing options
nn: Publiseringsval

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Comment settings
nn: Kommentarinnstillingar

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
