Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Publishing options
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਚੋਣਾਂ

en: Comment settings
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਸੈਟਿੰਗ
