Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Published
ps: خپاره شوي
