Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Path
sk: Cesta

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored by
sk: Autor

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Node title
sk: Nadpis

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Comment settings
sk: Nastavenie komentárov

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Author name
sk: Meno autora

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií
