Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Comment settings
sq: Rregullimet e komenteve

en: Revision information
sq: Informacionet e revizionit
