Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Path
sv: Sökväg

en: Menu
sv: Meny

en: Published
sv: Publicerad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Authored on
sv: Författad

en: Node title
sv: Titel för nod

en: Publishing options
sv: Publiceringsalternativ

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Comment settings
sv: Inställningar för kommentarer

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: Author name
sv: Författarnamn

en: Automatic Nodetitles
sv: Automatiska nodtitlar

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: Comment form settings
sv: Inställningar för kommentarsformulär
