Node Gift (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Error
am: ስህተት
