Node Gift (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Error
az: Səhv

en: Node
az: Material

en: Comment
az: Şərh
