Node Gift (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད
