Node Gift (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Error
eo: Eraro

en: Node
eo: Nodo

en: Comment
eo: Komento

en: Send
eo: Sendu

en: Operation
eo: Operacio
