Node Gift (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Error
gl: Erro

en: Node
gl: Nodo

en: Comment
gl: Comentario

en: Price
gl: Prezo

en: Send
gl: Enviar

en: Operation
gl: Operación

en: Userpoints
gl: Puntos de usuario
