Node Gift (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Error
hy: Սխալ

en: Node
hy: Նոդ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Send
hy: Ուղարկել
