Node Gift (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Error
ja: エラー

en: Node
ja: ノード

en: Sender
ja: 送信者

en: Comment
ja: コメント

en: Price
ja: 価格

en: Send
ja: 送信

en: Operation
ja: 操作

en: Userpoints
ja: ポイント

en: Receiver
ja: 受取人
