Node Gift (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ
