Node Gift (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Error
ku: هەڵە

en: Node
ku: گرێ

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Send
ku: بینێره‌

en: Operation
ku: کردار
