Node Gift (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Error
lv: Kļūda

en: Node
lv: Mezgls

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Comment
lv: Komentārs

en: Price
lv: Cena

en: Send
lv: Sūtīt

en: Operation
lv: Operācija
