Node Gift (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Error
mn: Алдаа

en: Node
mn: Зангилаа

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Send
mn: Илгээх
