Node Gift (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Error
ne: त्रुटि

en: Node
ne: नोड

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
