Node Gift (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Error
nl: Fout

en: Sender
nl: Afzender

en: Comment
nl: Reactie

en: Price
nl: Prijs

en: Send
nl: Versturen

en: Operation
nl: Bewerking
