Node Gift (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Error
ps: تیروتنه

en: Comment
ps: تبصره
