Node Gift (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Error
te: సమస్య

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Send
te: పంపించు
