Node Gift (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Error
tr: Hata

en: Node
tr: Düğüm

en: Sender
tr: Gönderen

en: Comment
tr: Yorum

en: Price
tr: Fiyat

en: Send
tr: Gönder

en: Operation
tr: İşlem

en: Userpoints
tr: Kullanıcı puanları
