Node Gift (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Error
da: Fejl

en: Node
da: Indholdselement

en: Sender
da: Afsender

en: Comment
da: Kommentar

en: Price
da: Pris

en: Operation
da: Handling
