Node Gift (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Error
eu: Errorea

en: Node
eu: Nodoa

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Send
eu: Bidali

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Userpoints
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: Receiver
eu: Jasotzailea
