Node Gift (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Error
fa: خطا

en: Node
fa: محتوا

en: Sender
fa: فرستنده

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Price
fa: قیمت

en: Send
fa: ارسال

en: Operation
fa: عملکرد

en: Userpoints
fa: امتیازات کاربر
