Node Gift (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Error
fi: Virhe

en: Comment
fi: Kommentti

en: Price
fi: Hinta

en: Send
fi: Lähetä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Receiver
fi: Saaja
