Node Gift (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Error
kk: Қате

en: Node
kk: Түйін

en: Comment
kk: Пікір

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Operation
kk: Операция
