Node Gift (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Error
km: កំហុស

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
