Node Gift (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Error
lt: Klaida

en: Node
lt: Mazgas

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Price
lt: Kaina

en: Send
lt: Siųsti

en: Operation
lt: Veiksmai
