Node Gift (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Error
my: အမှား

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
