Node Gift (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.
