Node Gift (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
