Node Gift (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Error
pt: Erro

en: Sender
pt: Remetente

en: Comment
pt: Comentário

en: Price
pt: Preço

en: Send
pt: Enviar

en: Operation
pt: Operação

en: Receiver
pt: Destinatário
