Node Gift (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Error
ro: Eroare

en: Node
ro: Nod

en: Sender
ro: Expeditor

en: Comment
ro: Comentariu

en: Price
ro: Preţ

en: Send
ro: Trimite

en: Operation
ro: Operație
