Node Gift (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Error
sl: Napaka

en: Node
sl: Vozlišče

en: Comment
sl: Komentar

en: Price
sl: Cena

en: Send
sl: Pošlji
