Node Gift (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Error
sv: Fel

en: Node
sv: Nod

en: Sender
sv: Avsändare

en: Comment
sv: Kommentar

en: Price
sv: Pris

en: Send
sv: Skicka

en: Operation
sv: Funktion

en: Receiver
sv: Mottagare
