Node Gift (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: This action cannot be undone.
ta: இந்தச் செயல் முடிக்கப்படாமல் இருக்க முடியாது.

en: Error
ta: வழு

en: Node
ta: கணு

en: Comment
ta: குறிப்புரை
